Přeskočit na hlavní obsah

Štěpánský Dolní sklep

Ceník

Pronajímá se vždy celý objekt a to na minimálně 2 noci.

Všední den6.000 Kč / 1 noc
Víkend 16.000 Kč
Při objednání 6 a více nocí6.000 Kč / 1 noc

Provoz je celoroční. Potvrzení a konečná rezervace termínu oproti záloze 50 % z ceny ubytování. Akceptujeme i platební karty

Rezervovat ubytování

Společenská místnost s kuchyní

V přízemí, kam se dostanete po schodišti z 1. patra, naleznete plně vybavenou kuchyň se všemi spotřebiči. Myčka na nádobí, sklokeramická varná deska, digestoř, rychlovarná konvice, lednice, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, kávovar. Na kuchyni navazuje společenská místnost s krbem a vinotékou. V přízemí je také druhá koupelna a dvě samostatné WC. Pro uložení kol je zde velká chodba. 

Kávovar s výběrovou kávou je po celou dobu pobytu zdarma. 

Pokoje

V 1 podlaží se nachází 3 klimatizované pokoje z toho 2 čtyřlůžkové a 1 třílůžkový. Dále koupelna s WC. Na chodbě si můžete odpočinout na pohovce. Všechny postele jsou včetně lůžkovin a ručníků. WIFI v celém sklepě. Fén v každé koupelně.

Vinařský sklep

Z přízemí vedou schody do vinného sklepa, kde si můžete objednat degustaci našich vín. Nachází se zde dřevěné sudy na zrání vína a archiv vín.

Terasa

Z 1. podlaží se dostanete přímo na terasu, která je z větší části zastřešena. Na terase se nachází velké posezení, letní kuchyň s umyvadlem, velká prosklená lednice a plynový gril.

Parkování

Přímo u sklepa pro 1 vůz nebo 100 m vzdálené obecní parkoviště s kamerovým systémem.

PříjezdOdjezd
od 16:00 nebo dle domluvy. Příjezd doporučujeme ze zadní části sklepa u terasydo 11:00 nebo dle domluvy